همراه اول

در این مطلب تمامی طرح های تخفیف دار و رایگان همراه اول که به وسیله آن می‌توانید مکالمه، اینترنت و پیامک رایگان و … هدیه بگیرید را همراه با نحوه ثبت نام و کدهای دستوری به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

ضمناً در صورتی که طرح و جشنواره جدیدی از سوی همراه اول برگزار شود، می‌توانید آن را در صفحه تخفیف های همراه اول سایت offch.com پیدا کنید. موارد منتخب نیز در انتهای همین پست اضافه خواهد شد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

از همراه اول چه هدایایی میتوانم دریافت کنم؟

همراه اول به مناسبت های مختلف برای مشترکین جدید یا قدیمی خود طرح های تشویقی در نظر گرفته که برای استفاده از هر یک از آنها می‌باید یکی از خدمات یا محصولات این اپراتور را خریداری نمایید یا یک کد USSD خاص را شماره گیری نموده و هدیه خود را دریافت کنید. این هدایا غالباً شامل مکالمه رایگان درون شبکه یا برون شبکه، بسته‌های پیامک، بسته ترافیک رایگان اینترنت، تخفیف در هزینه مکالمه، امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول و … می‌‌باشد.

باشگاه فیروزه ای همراه اول

امتیاز باشگاه فیروزه ای چه مزیتی دارد؟‌

شما با روش هایی که در ادامه توضیح خواهیم داد می‌توانید امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول کسب کنید و در صورتی که این امتیازها به حد نصاب رسیده باشد قادر خواهید از هدایای متنوع این باشگاه استفاده نمایید.

به طور مثال با خرج امتیازهای بدست آمده امکان دریافت بسته های مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان یک روزه، هفتگی یا ماهانه را خواهید داشت.

همچنین می‌توانید برای کاهش هزینه های خود و تجربه خرید ارزان، از باشگاه فیروزه ای همراه اول کد تخفیف نماوا، فیدیبو، آچاره، مکتب خونه و بیمیتو دریافت کنید یا به موسسات خیریه و نیکوکاری با امتیازهای خود کمک نمایید.

کدام یک از طرح ها و جشنواره های همراه اول جایزه دارند؟

در ادامه طرح ها و جشنواره های همراه اول که از طریق آن می‌توانید جایزه و هدیه ها مختلف دریافت نمایید را معرفی می‌نماییم و کدهای دستوری مربوطه، نحوه ثبت نام و سایر موارد لازم را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

هدیه شتاب در پرداخت همراه اول

هدیه شتاب در پرداخت قبض ویژه سیم کارت های دائمی همراه اول

همراه اول به تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی که قبض پایان دوره خود را تا تاریخ ششم هر ماه به صورت غیر حضوری پرداخت نمایند، هدیه می‌دهد.

نحوه دریافت هدیه شتاب در پرداخت همراه‌اول

ابتدا قبض پایان دوره خود را  تا قبل از تاریخ ششم ماه از طریق موبایل بانک، اینترنت بانک، اپلیکیشن های پرداخت یا …. پرداخت نمایید. چند روز بعد پیامکی از همراه اول درمورد این تراکنش و هدیه شتاب در پرداخت دریافت خواهید نمود. اکنون تا پایان ماه فرصت دراید با شماره گیری کد دستوری *۱۰*۱۱۵# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره صد و پانزده مربع) هدیه خود را انتخاب کنید. البته با استفاده از کدهای دستوری زیر هم می‌توانید به صورت مستقیم جایزه خود را فعال نمایید.

۱- یک روز مکالمه رایگان درون شبکه با شماره گیری کد *۱۰*۱۱۵۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره یازده پنجاه و یک مربع)

۲- دو گیگابایت اینترنت رایگان یک روزه با شماره گیری کد *۱۰*۱۱۵۲۱# (ستاره ده ستاره یازده پانصد و بیست و یک مربع)

۳-  دریافت ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول با کد دستوری *۱۰*۱۱۵۳# (ستاره ده ستاره یازده پنجاه و سه مربع)

برای دریافت راهنمای پیامکی نیز می‌توانید از کد دستوری *۱۰*۱۱۵۹# استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که مکالمه و اینترنت رایگان را زمانی فعال نمایید که به آن احتیاج دارید زیرا از زمان فعالسازی فقط ۲۴ ساعت اعتبار دارد.

هدیه روشن نمودن سیم کارت های خموش همراه اول

هدیه فعال سازی مجدد سیم کارت های خاموش همراه اول

در صورتی که سیم کارت اعتباری هم اول دارید که بیش از سه ماه خاموش بوده می‌توانید با روشن نمودن آن و شماره گیری کد دستوری *۱۰*۳۳۲# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره سیصد و سی و دو مربع) از هدیه ویژه همراه اول (کاهش تعرفه مکالمه داخل شبکه به مدت ۳۰ روز به نرخ هر دقیقه ۲۰ تومان) بهره مند شوید.

توجه داشته باشید مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، تمامی سیم کارت های اپراتورهای مخابراتی که بیش از ۳ ماه کارکرد نداشته باشند، درصورت عدم استفاده در فرآیند سلب امتیاز قرار خواهند گرفت.

هدیه روز تولد همراه اول

هدیه روز تولد برای صاحبان سیم کارت های همراه اول

در روز تولدتان می‌توانید از همراه‌اول مکالمه، اینترنت یا امتیاز رایگان باشگاه فیروزه ای هدیه بگیرید.

نحوه دریافت هدیه روز تولد همراه اول

کافی است در روز تولدتان کد دستوری *۱۰*۴۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره، ده ستاره چهل و یک مربع) را شماره گیری نمایید و یکی از هدایای عنوان شده را انتخاب نمایید. ضمنا می‌توانید با استفاده از کدهای USSD زیر به صورت مستقیم جایزه خود را دریافت نمایید.

۱- ۲۴ ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه      *۱۰*۴۱۱#

۲- دو گیگ اینترنت یک روزه رایگان          *۱۰*۴۱۲۱#

۳-  ۱۲۰ امتیاز رایگان باشگاه فیروزه ای همراه اول      *۱۰*۴۱۳#

برای دریافت راهنمای متنی نیز می‌توانید از کد *۱۰*۴۱۹# استفاده نمایید تا توضیحات مربوطه برای شما پیامک شود.

دریافت اینترنت رایگان در طرح دوشنبه سوری همراه اول

تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند در طرح دوشنبه سوری که آخرین دوشنبه هر ماه برگزار می‌شود با شماره گیری کد دستوری *۱۰۰*۶۴# (از راست به چپ بخوانید: ستاره صد ستاره شصت و چهار مربع) به صورت شانسی از ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت یک روزه هدیه بگیرند. بسته ترافیک دریافتی از ساعت ۵ صبح تا ۱۷ عصر روز بعد قابل استفاده می‌باشد.

ضمناً برای فعالسازی مستقیم این طرح از کد *۱۰۰*۶۴*۱# استفاده کنید و با کد *۱۰۰*۶۴*۰# باقیمانده ترافیک خود را استعلام بگیرید. همچنین با شماره‌گیری *۱۰*۶۴*۹# توضیحات راهنمای این طرح را به صورت پیامکی دریافت نمایید.

بسته خوشامد همراه اول باری مشترکین جدید

بسته های خوشامد همراه اول برای سیم کارت های اعتباری جدید

اپراتور اول به تمامی افرادی که با خرید سیم کارت اعتباری به خانواده همراه اول ملحق شوند هدایای ویژه ای در قالب بسته خوشامد تقدیم می‌نماید.

سیم کارت خریداری شده دارای ۴۰۰۰ تومان شارژ اولیه است و همچنین یک بسته ترکیبی با ۱۰۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه و یک گیگابایت اینترنت رایگان ۳۰ روزه نیز در دسترس شما خواهد بود.

همچنین با شعار از این جیب به اون جیب، در صورتی که در سه ماهه اول سیم کارت خود را با هر مبلغی (حتی ۱۰۰۰ تومان) شارژ نمایید یک شارژ ۵۰۰۰ تومانی نیز به شما هدیه داده می‌شود. توجه نمایید که اولین شارژ را باید با پرداخت پول خرید نمایید و در صورت انتقال شارژ هدیه به شما تعلق نخواهد گرفت. همجنین در صورت خرید اولین شارژ از درگاه جیرینگ، هدیه ۵۰۰۰ تومانی شامل شما نخواهد شد.

ضمناً به غیر از موارد ذکر شده هدیه ویژه ای برای خریداران سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول به صورت موقت در نظر گرفته شده که در ادامه توضیح خواهیم داد.

30 گیگ اینترنت با خرید سیم کارت دائمی

۳۰ گیگ اینترنت رایگان با خرید سیم کارت دائمی همراه اول

این طرح ویژه تابستان ۱۳۹۹ است و تا ۳۱ شهریور ۹۹ می‌توانید با خرید سیم کارت دائمی همراه اول ضمن دریافت ۴۰% تخفیف و پرداخت ۱۰۰ هزار تومان، علاوه بر بسته های خوش آمد، ۳۰ گیگابایت اینترنت یک ماهه نیز هدیه بگیرید.

خرید این سیم کارت از طریق فروشگاه آنلاین یا مراکز فروش و خدمات حضوری همراه اول امکان پذیر است.

24 گیگ اینترنت رایگان با خرید سیم کارت اعتباری

۲۴ گیگ اینترنت هدیه با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول

در طرح جدید همراه اول می‌توانید با خرید سیم کارت های اعتباری، ۲۴ گیگ اینترنت رایگان هدیه بگیرید. لازم به ذکر است این هدیه به صورت بسته های اینترنت ۴ گیگابایتی تا شش ماه به شما تعلق خواهد گرفت که برای استفاده از هر بسته هفت روز فرصت خواهید داشت. البته سایر هدایای بسته خوشامد نیز مشمول خریداران این سیم کارت ها خواهد شد.

برای خرید به مراکز فروش و خدمات حضوری یا فروشگاه آنلاین همراه اول مراجعه کنید و برای استعلام باقیمانده بسته از کدهای دستوری *۱۰۰*۱۰# و *۱۰۰*۰# (از راست به چپ بخوانید) یا اپلیکیشن همراه من استفاده نمایید.

شارژ رایگان همراه اول در طرح معرف سیم کارت اعتباری

دوستان خود را به همراه اول دعوت کنید و تا یک سال شارژ رایگان هدیه بگیرید. در صورتی که به اطرافیان خود پیشنهاد دهید با خرید سیم کارت اعتباری یا از طریق طرح ترابرد به خانوده همراه اول بپیوندند، علاوه بر اینکه خودشان از بسته های خوشامد بهره مند می‌شوند، شما نیز تا یکسال ۱۰% از مبلغی که دوست شما شارژ خرید کند را هدیه خواهید گرفت.

برای این کار لازم است تا حداکثر ۳۰ روز پس از فعال سازی سیم کارت اعتباری جدید یا ترابرد از اپراتورهای ایرانسل و رایتل و… به همراه اول، دوستتان  کد دستوری *۱۰*۳۴۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره سیصد و چهل و یک مربع) را شماره گیری نماید و شماره سیم کارت اعتباری شما را به عنوان معرف ثبت کند.

در صورت نیاز به حذف معرف نیز می‌تواند از کد *۱۰*۳۴۱۵# استفاده نماید که قاعدتاً پس از این کار دیگر هدیه ای به شما تعلق نخواهد گرفت.

هدیه همراه اول برای جوانان

۵۰% تخفیف و ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان با خرید سیم کارت دائمی جوانان

جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال که هیچ سیم کارت همراه اولی به نام خود ندارند، می‌توانند ضمن دریافت ۵۰% تخفیف برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول، از ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان یک ماهه نیز علاوه بر بسته خوشامد بهره مند شوند.

اگر مشترک هیچ یک از اپراتورهای مخابراتی نباشید، خرید این سیم کارت فقط با مراجعه حضوری به شعب فروش و نمایندگی های همراه اول و ارائه کارت ملی امکان پذیر است ولی اگر مشترک یکی از اپراتورهای دیگر باشید امکان خرید آنلاین نیز در سایت همراه اول برا شما فراهم گردیده است.

شارژ فوق العاده همراه اول

مشترکین اعتباری همراه اول می‌توانند برای دریافت اعتبار بیشتر هنگام خرید شارژ، از گزینه شارژ فوق العاده استفاده نمایند. برای این کار کافی است کد دستوری *۱*۱۲# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره دوازده مربع) را شماره گیری نمایید و با خرید شارژ از بین مبالغ ۵ تا ۱۰۰ هزار تومان، از ۵۰۰ تا ۳۵۰۰۰ تومانی شارژ هدیه بهره مند شوید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که شارژ خریداری شده و هدیه آن، دارای اعتبار محدودی هستند. (از ۵ تا ۳۰ روز) و در صورت عدم استفاده در مهلت مقرر، هم شارژ اصلی و هم شارژ هدیه منقضی خواهند شد.

همچنین باید بدانید که شارژ هدیه فقط برای مکالمه درون شبکه (تماس با خطوط همراه اول یا تلفن ثابت)، پیامک و اینترنت تعرفه آزاد قابل استفاده است.

برای استعلام باقیمانده شارژ از کد دستوری *۱۴۰*۱۱# استفاده نمایید و راهنمای پیامکی این طرح با شماره گیری کد *۱*۱۲۲# دریافت کنید.

روزهای گرم حرفی

مکالمه ارزان با طرح روزهای گرم حرفی

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با خرید بسته در این طرح، از ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه از ساعت ۷ صبح تا ۲۳ شب با قیمت ۱۵۰۰ تومان بهره مند شوند.

البته بسته مکالمه از هر زمانی که آن را فعال کنید معتبر است و تا ساعت ۲۳ می‌توانید برای چندین تماس داخل شبکه با مجموع ۶۰ دقیقه از آن استفاده نمایید. برای مکالمه های بعد از ساعت ۱۱ شب نیز، یکی از بسته های شب های روشن را فعال کنید.

بسته های شب های روشن همراه اول برای مکالمات شبانه

در صورتی که مکالمات شبانه زیادی دارید، با استفاده از بسته های شب های روشن همراه اول، در مبلغ قبض موبایل یا خرید شارژ خود صرفه جویی کنید. در این طرح با خرید یکی از بسته های شبانه (۵۰۰ تومان)، هفتگی (۳۰۰۰ تومان) یا ماهانه (۱۱۰۰۰ تومان) می‌توانید از ساعت ۱۱ شب تا ۷ صبح به صورت نامحدود با سایر مشترکین همراه اول یا تلفن ثابت صحبت کنید.

خرید این بسته ها با شماره گیری کد *۱۰*۳۳۳# یا ارسال پیامک بدون متن به شماره ۸۰۵۷ امکان پذیر است

مکالمه همراهی- محدوده 1000

تا ۷۰% تخفیف با بسته مکالمه همراهی همراه اول

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول با شماره گیری کد دستوری *۱۰۰۰*۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره هزار ستاره یک مربع) یک بسته مکالمه دورن شبکه یک ماهه مطابق الگوی مصرف خودشان و با تخفیف تا ۷۰% بهره مند شوند.

شایان ذکر است در حالت عادی تعرفه مکالمه برای سیم کارت های اعتباری همراه اول به ازای هر دقیقه ۸۹۹ ریال و برای سیم کارت های دائمی همراه اول به ازای هر دقیقه ۵۹۹ ریال می‌باشد که با فعال سازی این طرح به ازای هر دقیقه ۱۵ تا ۱۶ تومان پرداخت خواهید نمود.

مکالمه رایگان با سیم کارت دانشجویی

مکالمه رایگان در جمعه های رویایی با سیم کارت دانشجو

مشترکین سیم کارت های دانشجو همراه اول می‌توانند در طرح جمعه های رویایی، به صورت رایگان و نامحدود در روزهای جمعه مکالمه درون شبکه برقرار کنند.

برای فعال سازی این طرح کافی است کد دستوری *۱۰*۴۴# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره چهل و چهار مربع) را از طریق سیم کارت دانشجو شماره گیری نمایید و رایگان فعال کنند.

بسته به مصرفت با اینترنت همراه اول

اینترنت همراهی همراه اول با قیمت ارزان

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول یا افرادی که از دیگر اپراتورها ترابرد نموده اند، می‌توانند با شماره گیری کد دستوری *۱۰۰۰*۲۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره هزار ستاره بیست و یک مربع) یک بسته اینترنت متناسب با الگوی مصرف خودشان با تخفیف ویژه دریافت کنند.

برای استعلام میزان ترافیک باقیمانده در این طرح نیز می‌توانید از کد *۱۰۰*۱۰# مربع استفاده نمایید.

پیامک همراهی همراه اول

طرح پیامک همراهی همراه اول با قیمت ارزان

در این طرح می‌توانید با شماره گیری کد *۱۰۰۰*۴۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره هزار ستاره چهل و یک مربع) بسته پیامکی متناسب با الگوی مصرف خودتان را با تخفیف ویژه خرید نمایید.

همه صاحبان سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه_اول می‌توانند تا سه مرتبه در ماه از طرح استفاده نمایند. با این شرط که حداقل ۱۲ ماه از زمان فعال سازی سیم‌کارتشان گذشته باشد.

یک گیگ اینترنت هدیه نصب اپلیکیشن همراه من

دریافت یک گیگابایت اینترنت رایگان با نصب اپلیکیشن همراه من

به تمامی همراه اولی هایی که اپلیکیشن همراه من را برای اولین بار نصب نمایند، بسته ترافیک ۱ گیگی اهدا خواهد شد. برای این کار کافی است پس از ثبت نام و ورود به اپلیکیشن گزینه “مشاهده آموزش اپلیکیشن و دریافت هدیه از همراه اول” را انتخاب نمایید تا یک گیگ اینترنت یک ماهه به صورت رایگان دریافت کنید.

تعویض سیم کارت همراه اول به یوسیم

تا ۲۰ گیگ اینترنت رایگان با تعویض سیم کارت های قدیمی با یوسیم

مشترکین دائمی همراه اول در صورت که سیم کارت فعلی خود را با یوسیم تعویض نمایند، از ۲۰ گیگ اینترنت رایگان پرسرعت  ۴G و  ۴.۵G برای یک ماه بهره مند خواهند. این هدیه برای صاحبان سیم کارت های اعتباری ۱۵ گیگ خواهد بود. بسته هدیه تا حداکثر یک هفته پس از تبدیل سیم کارت برای شما فعال یا رزرو می‌گردد. هزینه تعویض سیم کارت نیز در اولین مرتبه تعویض یوسیم رایگان خواهد بود.

در صورتی که تعویض سیم کارت نسل سوم به چهارم را تا پایان آبان ۹۹ انجام دهید از ۵۰۰ امتیاز رایگان باشگاه فیروزه ای همراه اول نیز بهره مند خواهید شد.

چطور سیم کارت فعلی خود را با یوسیم تعویض کنیم؟

برای تعویض سیم کارت به یوسیم روش های مختلفی وجود دارد که  آن اشاره خواهیم نمود:

۱- شماره گیری کد دستوری *۱۰*۶# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره شش مربع)

۲- ارسال کدپستی محل سکونت به شماره ۸۹۳۸ و یا ۹۹۰۰۰۹

۳- تماس با مرکز پشتیبانی همراه اول به شماره ۹۹۹۰

۴- مراجعه حضوری به یکی از مراکز فروش یا نمایندگی های همراه اول

۵- از طرف پشتیبانی همراه_اول نیز با برخی مشترکین تماس گرفته می‌شود و در صورتی که آدرس محل سکونت خود را اعلام نمایند سیم کارت یوسیم برایشان ارسال خواهد شود.

مکالمه رایگان در ماه رمضان با طرح 5+55

طرح ۵۵+۵ ویژه ماه مبارک رمضان

مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول در ماه مبارک رمضان ۹۹ می‌توانند با شماره گیری کد *۱۰*۴۲۱# (از راست به چپ بخوانید: ستاره ده ستاره چهارصد و بیست و یک مربع) طرح ۵۵+۵ را فعال نمایند. در این طرح در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز بیش از ۵ دقیقه با سایر خطوط همراه اول صحبت نمایید ادامه مکالمه شما تا ۵۵ دقیقه بعدی رایگان خواهد بود.

چرا برخی از کدهای دستوری همراه اول کار نمیکنه؟

این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور مثال برخی از جشنواره ها و طرح های همراه اول فقط در یک روز یا بازه زمانی خاص فعال می‌باشد. و یا ممکن است فقط مخصوص سیم کارت دائمی یا اعتباری باشد. یا دریافت هدیه زمانی انجام خواهد شد که شما شرط لازم را انجام داده باشید، به طور مثال پس از خرید شارژ مقداری شارژ هدیه به شما تعلق بگیرد.

با این حال در صورتی که همچنان با کدهای دستوری همراه اول و دریافت هدیه مشکل دارید، کافی است در بخش نظرات همین پست سوالات یا پیشنهادات خود را مطرح نمایید.

نظرات

3.4 8 رای
این نوشته چطور بود؟
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments