تاکسی اینترنتی اسنپ

چطور از کد تخفیف اسنپ استفاده کنیم ؟

در این آموزش قصد داریم نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ را همراه با عکس توضیح دهیم. در صورتی که می‌خواهید  یک سفر رایگان یا یک سفر ارزان را با اپلیکیشن اسنپ تجربه کنید با ما همراه باشید.

جدیدترین کد تخفیف اسنپ را از کجا دریافت کنیم؟

۱- ابتدا وارد سایت کانال تخفیف شوید، کد تخفیف اسنپ را انتخاب نموده و روی کلید “دریافت کد تخفیف” کلیک کنید.

۲- در این مرحله با کلیک روی کد تخفیف، کد در حافظه دستگاه شما ذخیره می‌شود. اگر اپلیکیشن اسنپ بر روی گوشی شما نصب نیست، با فشردن کلید “لینک خرید” وارد سایت اسنپ شوید و اپلیکیشن را دانلود کنید. برای دسترسی به همه کدهای تخفیف اسنپ نیز می‌توانید بر روی کلید”مشاهده سایر تخفیف‌های اسنپ” در پایین صفحه کلیک کنید.

۳- پس از ورود به اپلیکیشن اسنپ و تعیین مبدا و مقصد سفر از روی نقشه، هزینه سفر در پایین تصویر نشان داده می‌شود. با توجه به اینکه کد تخفیفی که در این مثال استفاده شده مخصوص سرویس اسنپ باکس می‌باشد، از لیست سرویس ها گزینه اسنپ باکس را انتخاب می‌نماییم.

سفر ارزان اسنپ با کد تخفیف
دریافت کوپن تخفیف اسنپ از کانال تخفیف
جدیدترین کد تخفیف اسنپ در کانال تخفیف

۴- با توجه به اینکه کد تخفیفی که در این مثال استفاده شده مخصوص سرویس اسنپ باکس می‌باشد، از لیست سرویس ها گزینه اسنپ باکس را انتخاب می‌نماییم. سپس بر روی گزینه “کد تخفیف” کلیک می‌کنیم.

۵- کد تخفیفی که از سایت کانال تخفیف دریافت نموده اید را در کادر مربوطه وارد کنید و کلید “ثبت” را فشار دهید.

۶- مشاهده می‌کنید که با اعمال کد تخفیف، هزینه سفر به رایگان گردید. البته بسته به کد تخفیفی که استفاده نموده اید ممکن است هزینه سفر به صورت کامل رایگان نباشد و شما باید مبلغی را بپردازید. اکنون بر روی “ورود جزئیات” کلیک کنید.

کد تخفیف تاکسی اسنپ
سفر ارزان با استفاده از کد تخفیف اسنپ
کد تخفیف اپلیکیشن اسنپ

کد تخفیف اسنپ را کجا وارد کنیم؟

۷- این قسمت مختص سرویس اسنپ باکس می‌باشد که مشخصات گیرنده بسته را باید وارد نماییم. همچنین انتخاب گزینه “پرداخت نقدی توسط گیرنده” به این معنی است که هزینه پیک به عهده گیرنده بسته خواهد بود و سفیر اسنپ پولی از شما نخواهد گرفت. ( البته در این مثال هزینه پیک رایگان است ).

۸- اگر کلید “گزینه” را انتخاب کنید می‌توانید مطابق تصویر شماره ۸ ، نوع سفر ( رفت و برگشتی بودن) یا اضافه نمودن مقصد دوم و میزان توقف در مسیر را تعیین نمایید  البته ورود به این مرحله اختیاری می‌باشد و اگر قصد افزودن چنین شروطی به سفر خود ندارید بدون کلیک بر روی کلید “گزینه” ، کلید “ورود جزئیات” را فشار دهید تا اپلیکیشن به مرجله جستجوی راننده برود. اکنون باید منتظر باشید تا یکی از سفیران اسنپ درخواست شما را قبول نماید.

۹- در صورتی که سفر شما رایگان نشد، باید هزینه سفر خود را به صورت نقدی یا از طریق کیف پول پرداخت کنید. برای پرداخت از طریق کیف پول در صفحه اصلی اپلیکیشن اسنپ روی کلید “افزایش موجودی” در بالای سمت چپ صفحه کلیک کنید.

شارژ کیف پول اسنپ
درخواست تاکسی اینترنتی اسنپ
کد تخفیف اسنپ باکس

روش های پرداخت هزینه سفر با اسنپ

۱۰- یکی از راه های پرداخت الکترونیکی هزینه سفر اسنپ، استفاده از کیف پول اپلیکیشن آپ است. با فعال سازی این گزینه، هزینه سفر شما از کیف پول آپ کسر خواهد شد.

۱۱- همچنین می‌توانید کیف پول اسنپ خود را شارژ کنید که با انتخاب مبلغ و فشردن گزینه “پرداخت” وارد درگاه بانکی خواهید شد.

۱۲- در صفحه پرداخت بانک با وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی خود و فشردن کلید “پرداخت” کیف پول شما شارژ خواهد شد.

پرداخت الکترونیکی هزینه سفر اسنپ
شارژ کیف پول اسنپ
پرداخت مبلغ سفر با کیف پول آپ

برای پرداخت نقدی هزینه سفر، درصورتی که موجودی کیف پول شما کمتر از کرایه سفر باشد. به طور پیش فرض پرداخت نقدی فعال می‌باشد و باید به راننده پول نقد پرداخت کنید. ولی اگر موجود کیف پول شما کافی باشد اسنپ به صورت خودکار پس از پایان سفر، کرایه را از حساب شما کسر خواهد نمود. البته  تا قبل از پایان سفر امکان تغییر روش پرداخت به پرداخت نقدی یا بالعکس وجود دارد.

برای دسترسی به کد تخفیف تاکسی های اینترنتی به سایت کانال تخفیف مراجعه کنید.

سایر سرویس های سوپر اپلیکیشن اسنپ

شرکت گروه اینترنتی ایران علاوه بر سامانه حمل و نقل اسنپ، خدمات دیگری را نیز در قالب وبسایت و اپلیکیشن به ساکنین بسیاری از شهرهای ایران ارائه نموده است. به طور مثال اسنپ‌فود (سامانه سفارش آنلاین غذا) و اسنپ‌دکتر (سرویس مشاوره آنلاین و تلفنی) از جمله این اپلیکیشن ها می‌باشد که هم البته در سوپر اپلیکیشن اسنپ نیز در دسترس هستند. مقاله های آموزش استفاده از کد تخفیف اسنپ فود و راهنمای استفاده از کد تخفیف اسنپ دکتر می‌تواند شما را برای دریافت خدمات ارزان از این سرویس ها یاری کند.

نظرات

2.3 3 رای
این نوشته چطور بود؟
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments